O nas

Delikatesy Polskie to sklep, który powstał z marzeń i fascynacji.

Dawno dawno temu, na ulicy Świętojańskiej w Warszawie, około 150 metrów od Warszawskiej Syrenki i 200 metrów od stojącego na kolumnie Zygmunta III Wazy, powstał mały sklepik.
To miejsce stało się przyczyną i impulsem do poszukiwań wyjątkowych polskich produktów. Takich, które można podarować komuś w prezencie. Ale też takich, które chcemy kupić tylko i wyłącznie dla siebie. Takich, które turysta z Malezji, czy Wysp Owczych zabierze do swojego domu i podzieli się z bliskimi odrobiną polskich smaków. Ale także takich, które nasza stała Klientka Pani Maria z pobliskiej kamienicy skosztuje na kolację.


Zależało nam, aby nasze produkty były inne, wyjątkowe, wytwarzane ręcznie, w małych partiach, najchętniej przez rodzinne manufaktury, z miłością i pasją. Przy doborze produktów, ważne dla nas było także to, by były one zdrowe i pełno wartościowe. Na szczęście udało nam się znaleźć wiele perełek i skarbów. Zamkniętych w słoiczkach, pudełeczkach, woreczkach, najbardziej polskich smaków i zapachów. Przy każdym odkryciu towarzyszyła nam radość. W tym sklepie internetowemu chcemy się nią z Wami podzielić, na większą skalę niż lokalna. 
Zapraszamy do naszego świata. Świata 100% polskich produktów najlepszej jakości. Innych niż towar na uginających się hipermarketowych półkach. 
Zapraszamy do zamawiania i rozkochania się w polskich skarbach, które dla Was wyszukujemy.