Totalnie subiektywna lista TOP 5

Kategoria: Z życia sklepu Data: May 17, 2017

Na wstępie, dla jasności, wszystkie nasze produkty są super i ekstra. Przede wszystkim dlatego, że są "bez ściemy" polskie i produkowane z sercem. Nie ukrywam jednak, że kilka  z nich darzę wyjątkową sympatią. Jestem  pierwszym testerem naszych produktów i jednym z największych fanów, dlatego chętnie podzielę się swoimi sympatiami ku ewentualnej inspiracji.

1.Mięta pieprzowa ze stewią herbata czarna MANUFAKTURA CIELEŚNICA

Herbaciana ze mnie Dziewczyna. Mam swoje rytuały, ulubione kubki, towarzystwo i rodzaje herbat. Odkąd spróbowałam herbat Manufaktury Cieleśnica, moje życie nie jest takie samo. Jest dużo lepsze :-) Mięta pieprzowa ze stewią, to coś bez czego nie wyobrażam sobie wieczornego relaksu. To mieszanka herbaty czarnej Assam, mięty, trawy cytrynowej, stewii, kwiatu czarnego bzu, pokrzywy i nasion kolendry. Świetne połączenie smaków. Uwaga, grozi uzależnieniem!

htp://www.delikatesypolskie.com.pl/herbaty-i-kawy/547-mieta-pieprzowa-ze-stewia-herbata-czarna.html 

2. Krem do rąk z miodem i żurawiną PRODUKTY BENEDYKTYŃSKIE

Nie ma lepszego kremu do rąk. Jest idealny, niezbyt tłusty, lekki, pachnący (ale tak nienachalnie, naturalnie i miło). Bardzo pomysłowe opakowanie. Lubiany przez naszych klientów. W sklepie stacjonarnym mamy tubkę testową, rzadko kto przechodzi obok niej obojętnie.

http://www.delikatesypolskie.com.pl/kosmetyki/461-krem-do-rak-z-miodem-i-zurawina.html?search_query=krem+do+rak&results=24

3. Aniołek Dziadunia ketchup łagodny OGRÓDEK DZIADUNIA

To właściwie nie jest mój faworyt, ale ulubiony ketchup moich Dzieci. A, że bardzo Je kocham, to zasługuje na TOP 5. Osobiście mam do ketchupów ostrożny stosunek. Ale ten okazuje się być naprawdę wartościowy i smaczny. Bo jeśli do zrobienia 100 g ketchupu użyto 210 g pomidorów, to chyba dobre statystyki? Ma jeden mały minus - zbyt mały słoiczek.

http://www.delikatesypolskie.com.pl/przetwory-warzywne/309-aniolek-dziadunia-ketchup-lagodny.html?search_query=ketchup&results=2

4. Pralina Warszawska BATON WARSZAWSKI

Pralina to produkt, który uwielbiam pasjami. To mój sposób na słodyczową „chcicę”  bez wyrzutów sumienia. To dla mnie produkt będący kwintesencją aktualnych trendów: zdrowego odżywiania, jakości i estetyki. Cztery smaki: kokos, matcha, truskawka, czekolada. Wciąż nie mogę się zdecydować, który lubię najbardziej. Często obdarowuję tym produktem tych, którym chcę sprawić przyjemność. Zawsze działa.

http://www.delikatesypolskie.com.pl/slodycze/538-pralina-warszawska.html?search_query=pralina+warszawska&results=1

5. Kremożel Noni Plus Spa KOSMETYKI UZDROWISKOWE DR DUDA

To najnowsza z pozycji w TOP 5, która trafiła w moje ręce i na moją twarz po targach Eko Cuda organizowanych pod koniec kwietnia w Warszawie. Stoisko wypatrzył mój Mąż. Ja w pierwszym odruchu pomyślałam bardzo stereotypowo #kosmetyki uzdrowiskowe# senatorium#starość nie radość# wszystko przed nami#ale jeszcze za chwilę :-). Tymczasem okazuje się, że te kosmetyki, oparte na buskiej wodzie mineralnej siarczkowej bardzo odpowiadają mojej wymagającej, nigdyidelanej, ponadtrzydziestoletniej cerze. Polecam.

http://www.delikatesypolskie.com.pl/kosmetyki/569-kremozel-noni-plus-spa.html

Zachęcam do wypróbowania wszystkich powyższych produktów. Napisałabym jeszcze, że daję sobie za nie głowę uciąć, ale są przecież gusta i guściki :-)

Serwus

K.Komentarze

Zostaw komentarz